ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Прощання з Леонідом Кравцем

Сьогодні жителі села Березівка Інгульського старостинського округу та вся Устинівська громада попрощалися з військовослужбовцем, гранатометником механізованого батальйону, молодшим сержантом Кравцем Леонідом Васильовичем.

14:58:59 05.05.2023

Прощання з Віктором Когутом

Устинівщина попрощалася з молодшим сержантом, водієм батальйону матеріального забезпечення Когутом Віктором Миколайовичем.

15:27:41 29.04.2023

Прощання з Михайлом Гущиним

У Новоігорівському старостинському окрузі відбулася урочисто сумна подія. Жителі старостату, представники влади і військовослужбовці зустріли з далекої воєнної дороги і провели в останню земну путь Михайла Васильовича Гущина.

18:36:19 14.01.2023

Прощання з Леонідом Сорокою

Устинівщина попрощалася із своїм захисником, жителем села Мар’янівка Сорокою Леонідом Анатолійовичем.

22:26:39 11.01.2023

Прощання з Олегом Тиршу

Жителі Степанівського старостинського округу та вся Устинівська громада попрощалися з воїном-захисником Олегом Федоровичем Тиршу.

13:44:05 30.12.2022

Прощання з Петром Середенком

Устинівська громада попрощалася з гідним Сином, який загинув від рук російського агресора, жителем села Ганно-Требинівка – Петром Миколайовичем Середенком. Загиблого військового зустріли «живим коридором» в Устинівці, де було проведено урочисту церемонію прощання з Героєм. Далі кортеж з тілом Героя прослідував до рідного дому у Ганно-Требинівці, де й відбулися панахида та поховання загиблого.

17:52:51 27.11.2022

Прощання з Максимом Петренком

Жителі Новоігорівського старостинського округу та вся Устинівська громада попрощалися з воїном-захисником Максимом Олеговичем Петренком.

17:50:38 22.11.2022