ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Прощання з Дмитром Новоторовим

Устинівщина попрощалася з гідним сином, старшим сапером-гранатометником інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу військової частини Новоторовим Дмитром Сергійовичем.

10:55:40 21.10.2022

Прощання з Володимиром Сівовим

Устинівська громада попрощалася з мужнім захисником, головним сержантом другого стрілецького взводу третьої стрілецької роти Володимиром Валентиновичем Сівовим.

15:16:31 12.10.2022

Прощання з Євгеном Мерзловим

Жителі села Березівка Інгульського старостинського округу та вся Устинівська громада  попрощалися з воїном-захисником, водієм розвідувального відділення розвідувального взводу аеромобільного батальйону Євгеном Сергійовичем Мерзловим.

16:00:47 29.09.2022

Прощання з Олегом Шапошніковим

Жителі Новоігорівки та вся Устинівська громада попрощалися з гідним Сином, який загинув від рук російського агресора – Олегом Віталійовичем Шапошніковим. Загиблого військового односельці зустріли «живим коридором», схиливши голови в пошані перед тілом Героя.   Провести мужнього воїна в останню земну дорогу, який пожертвував своїм життям заради незалежності України, миру та щастя кожного із нас, прийшло багато жителів Новоігорівського старостинського округу, військовослужбовці, найближчі та найрідніші люди.

18:00:42 17.09.2022

Прощання з Віталієм Челаком

З сумом сповіщаємо про загибель 13 вересня 2022 року Челака Віталія Анатолійовича, 20.02.1983 року народження, солдата зенітно-артилерійського відділення зенітно-артилерійського взводу. Віталій Анатолійович загинув при наступі у Херсонській області в результаті ворожого артилерійського обстрілу та безпосереднього зіткнення з противником.

14:47:11 15.09.2022

Прощання з Сергієм Білодідом

Жителі села Ганно-Требинівка Інгульського старостинського округу та вся Устинівська громада  попрощалися з воїном-захисником, командиром бойової машини-командиром механізованого відділення, механізованого взводу, механізованої роти Білодідом Сергієм Олександровичем.

15:30:42 14.09.2022

Прощання з Віталієм Гребінкою

Жителі Інгульського старостинського округу та вся Устинівська громада попрощалися з воїном-захисником, солдатом-навідником мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти Віталієм Анатолійовичем Гребінкою.

16:00:46 12.09.2022

Прощання з Сергієм Кокорилом

Жителі Інгульського старостинського округу та вся Устинівська громада  попрощалися з воїном-захисником, старшим стрільцем механізованого відділення, який до останнього подиху боронив українську землю від агресора Кокорилом Сергієм Антоновичем.

17:00:14 07.09.2022

Прощання з Іваном Левченком

Жителі Криничуватського старостинського округу та вся Устинівська громада попрощалися з воїном-захисником, справжнім героєм, який не замислюючись став на захист української землі Левченком Іваном Григоровичем.

17:00:23 05.09.2022

Прощання з Сергієм Токарем

З глибоким сумом сповіщаємо про загибель 01 вересня 2022 року  жителя села Брусівки Степанівського старостинського округу Токаря Сергія Миколайовича, 30.06.1987 року народження, солдата відділення дорожньої техніки інженерного батальйону.

09:44:09 05.09.2022