Прощання з Максимом Петренком

Дата: 22.11.2022 17:50

Жителі Новоігорівського старостинського округу та вся Устинівська громада попрощалися з воїном-захисником Максимом Олеговичем Петренком.

Максим Петренко народився 03 жовтня 1993 року в селі Димитрове колишнього Устинівського району. Після закінчення школи  працював у місцевому сільгосппідприємстві ПСП «Димитрово», потім монтером колії на залізниці.

Призваний на військову службу  до Збройних Сил України у квітні 2022 року.  Мужньо захищав рідну землю від російських окупантів. Максим був патріотом України, свідомим громадянином, чуйною людиною, але ворожа куля підло обірвала молоде життя 17 листопада під час стрілецького бою з противником у Донецькій області.

Без люблячого сина залишилися батьки, без брата – сестра та брати, без чоловіка – дружина.

Устинівська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття родині з приводу тяжкої втрати. Хоробрий воїн Петренко Максим Олегович залишиться в наших серцях назавжди. Життя людини є безцінним, а пам’ять про Героя – вічна!

Слава Україні! Героям Слава!