ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Прощання з Миколою Мішеніним

Сумна звістка прийшла в Устинівську громаду. 01 вересня на війні поліг старший стрілець механізованого відділення механізованого взводу Мішенін Микола Миколайович, уродженець м. Новий Буг Миколаївської області, який останні роки життя проживав і працював у селі Березівка Інгульського старостинського округу та був призваний до лав ЗСУ Устинівським РТЦК та СП.

15:23:50 01.09.2022

Прощання з Миколою Бобком

Устинівська громада  попрощалася із своїм захисником Миколою Бобком, жителем Устинівки, який з 25 лютого 2022 року за призовом пішов боронити українську землю від агресора. Загинув в ході ведення бойових дій в Миколаївській області.

16:23:26 03.08.2022

Прощання з Максимом Веселовським

Устинівська громада попрощалася із своїм захисником Максимом Веселовським, який з перших днів війни за контрактом пішов боронити українську землю від агресора. Загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області.

14:30:25 22.07.2022

Прощання з Валерієм Ковальчуком

Устинівська громада попрощалася із своїм захисником Валерієм Ковальчуком, який з перших днів війни боронив українську землю від агресора.  Ворожа артилерія обірвала життя воїна  на 43-му році.

17:19:28 05.06.2022

Прощання з Віктором Гуземою

Устинівська громада попрощалася із своїм захисником Віктором Гуземою, який до останнього подиху  мужньо боронив українську землю від окупантів. Його життя обірвалося у розквіті сил, на 36-му році. Вшановуючи пам’ять загиблого, жителі селища зустріли воїна «живим коридором». На центральній площі селища відбулася церемонія прощання з Віктором, а далі з батьківського двору  односельці провели його в останню путь до місця поховання. У Віктора залишилися батько та брат.

15:40:43 20.05.2022

Прощання з Сергієм Войтовичем

Устинівська громада попрощалася із своїм захисником, який загинув від рук російських окупантів – Сергієм Войтовичем. Його життя обірвалося на 41-му році під час мінометного обстрілу. Жителі селища зустріли воїна «живим коридором» та провели в останню путь до місця поховання. У Сергія залишилися дружина, син та мама. Громада завжди пам’ятатиме, ціною скількох життів односельців здобуваються мир незалежність та свобода України.

16:00:00 16.05.2022

Прощання з Максимом Мотенком

Устинівська громада попрощалася з гідним Сином, який загинув від рук російського агресора – Максимом Мотенком. Молоде життя обірвалося на 21-му році.  Максим був єдиним сином у мами. Провести мужнього воїна, який пожертвував своїм життям заради незалежності України, миру та щастя кожного із нас, прийшли жителі селища, військовослужбовці, найближчі та найрідніші люди.

16:30:20 12.05.2022

Прощання з Сергієм Алхімовим

Жителі Інгульського старостинського округу та вся Устинівська громада  попрощалися з воїном-захисником, справжнім героєм, який не замислюючись  став на захист української землі Алхімовим Сергієм Миколайовичем.

16:54:28 17.03.2022

У війні загинув захисник України

З сумом сповіщаємо про загибель 13 березня  2022 року  Аркадія Бойка, 28.03.1996 року народження, уродженця смт Устинівка. Аркадій   загинув у бою під містом Макарів Київської області, проявивши стійкість і мужність у боротьбі з російським агресором.

15:26:32 13.03.2022