Прощання з Сергієм Кокорилом

Дата: 07.09.2022 17:00

Жителі Інгульського старостинського округу та вся Устинівська громада  попрощалися з воїном-захисником, старшим стрільцем механізованого відділення, який до останнього подиху боронив українську землю від агресора Кокорилом Сергієм Антоновичем.

Загиблого зустріли «живим коридором» на його останньому шляху до рідної домівки в Устинівці, де було проведено церемонію прощання на центральній площі селища. Далі у супроводі роти охорони тіло захисника було доправлене у рідне село Завтурове, де вже його чекали односельці, щоб віддати пошану та провести в останню земну дорогу.

Народився Сергій 11 травня 1989 року у селі Завтурове колишнього Устинівського району.

Проживав та працював у рідному селі.

Під час мобілізації став на захист Батьківщини у перші дні російсько-української війни. Та, на жаль, ворожий артилерійський обстріл обірвав життя солдата 27 серпня 2022 року.

У Героя залишилися мама, дружина та маленька донечка.

Устинівська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття родині з приводу тяжкої втрати. Сергій Кокорило залишиться назавжди у наших серцях, а пам’ять про героїчний подвиг наших захисників буде викарбувано золотими літерами в літописі боротьби українського народу за свою  незалежність та суверенітет.

Вічна та світла пам’ять Герою!