Прощання з Миколою Бобком

Дата: 03.08.2022 16:23

Устинівська громада  попрощалася із своїм захисником Миколою Бобком, жителем Устинівки, який з 25 лютого 2022 року за призовом пішов боронити українську землю від агресора. Загинув в ході ведення бойових дій в Миколаївській області.

Микола Миколайович народився 18 жовтня 1966 року, закінчив Устинівську загальноосвітню школу, проживав і працював в рідному селищі.

У 2015-2016 роках брав участь у бойових діях в зоні проведення АТО, постійно приймав участь у навчаннях резервістів.

Жителі селища зустріли воїна «живим коридором», стоячи на колінах та схиливши в пошані голови. Похоронний кортеж доправив  тіло загиблого на центральну площу Устинівки   для прощання з односельцями, а відспівування  священнослужителі провели на подвір’ї рідного дому Героя.  В останню путь Героя проводжали побратими, рідні і близькі та жителі селища під проливним дощем.

Пам’ять про Миколу Миколайовича Бобка назавжди залишиться в серцях односельців, як нагадування про ту страшну ціну, яку українцям довелося заплатити  за свободу, мир і спокій в Україні.

Вічна пам’ять загиблому Герою!