Прощання з Віталієм Гребінкою

Дата: 12.09.2022 16:00

Жителі Інгульського старостинського округу та вся Устинівська громада попрощалися з воїном-захисником, солдатом-навідником мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти Віталієм Анатолійовичем Гребінкою.

Загиблого зустріли «живим коридором» в Устинівці, де було проведено церемонію прощання на центральній площі селища. Далі у супроводі роти охорони тіло захисника було доправлене у рідне село Інгульське для прощання з односельцями.

Народився Віталій 07 лютого 1990 року. Закінчив Інгульську загальноосвітню школу, а потім Інгульське СПТУ.

Під час мобілізації став на захист Батьківщини у перші дні російсько-української війни. Та, на жаль, ворожий артилерійський обстріл та штурм бойових позицій обірвав життя воїна 28 серпня 2022 року.

У Героя залишилися мама та брат.

Устинівська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття родині з приводу тяжкої втрати. Віталій Гребінка залишиться  назавжди у наших серцях та нашій пам’яті.

Вічна та світла пам’ять Герою!