Прощання з Євгенієм Байгровичем

Дата: 07.12.2022 16:47

Устинівщина попрощалася з ще одним своїм захисником Байгровичем Євгенієм Олександровичем.

Євгеній Байгрович народився 05 січня 1989 року в селі Мар’янівка колишнього Устинівського району. Після закінчення школи  навчався у Криворізькому училищі і здобув професію зварювальника. У 2007 році призваний для проходження строкової служби у ЗСУ. Після закінчення служби у збройних силах проживав і працював у м. Кривий Ріг.

У травні 2022 року Євгенія Байгровича було призвано за мобілізацією до ЗСУ, де ніс службу розвідником розвідувального відділення розвідувального взводу.

Мужній воїн героїчно стояв на захисті своєї держави, а в житті був життєрадісною і світлою людиною.

Та, на жаль, російська орда нищить усе на своєму шляху артилерією, ракетами, автоматами. Під час виконання бойового завдання 01 грудня в районі м. Бахмут Донецької області Євгеній отримав поранення, несумісні з життям.

Без люблячого сина залишилися батьки, без брата – сестри та брат, без чоловіка і батька –дружина і діти.

Устинівська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття родині з приводу тяжкої втрати. Хоробрий воїн Байгрович Євгеній Олександрович залишиться в наших серцях назавжди. Життя людини є безцінним, а пам’ять про Героя – вічна!

Слава Україні! Героям Слава!