Прощання з В’ячеславом Бричкою

Дата: 09.11.2022 15:35

Жителі Криничуватського старостинського округу та вся Устинівська громада  попрощалися з воїном-захисником, справжнім Героєм, який до останнього подиху захищав рідну землю В’ячеславом Івановичем Бричкою.

Народився В’ячеслав Іванович 12 грудня 1971 року в Херсонській області.

У 1983 році переїхав до Новокиївки, де працював зварювальником. Був гарним сім’янином, працелюбним та безвідмовним у допомозі односельцям.

Призваний до Збройних Сил України 01 березня 2022 року. Мужньо захищав рідну землю від російських окупантів. За час проходження військової служби зарекомендував себе досвідченим солдатом, користувався авторитетом та повагою серед співслужбовців. Загинув В’ячеслав Бричка 05 листопада при виконанні бойового завдання, проявивши мужність, стійкість та рішучість у протистоянні з ворогом.

Устинівська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття родині  з приводу тяжкої втрати.  В’ячеслав Іванович Бричка залишиться в наших серцях назавжди, пам’ятаймо про те, що він віддав своє життя заради миру та свободи майбутніх поколінь українців.

Вічна та світла пам’ять Герою!