Прощання з Леонідом Сорокою

Дата: 11.01.2023 22:26

Устинівщина попрощалася із своїм захисником, жителем села Мар’янівка Сорокою Леонідом Анатолійовичем.

Леонід Сорока народився 04 травня 1967 року в селі Верблюжка колишнього Новгородківського району. Після закінчення школи навчався у Новгородківському СПТУ №36 і здобув професію механізатора. З 1988 по 1995 рік працював трактористом, з 1996 року по 1997 рік працював в органах внутрішніх справ.

У березні 2022 року Леонід Сорока добровільно став до лав ЗСУ, де ніс службу молодшим сержантом гарматного розрахунку артилерійського взводу артилерійської батареї артилерійського дивізіону військової частини.

Під час виконання бойового завдання 05 січня 2023 року під донецьким Бахмутом Леонід Анатолійович отримав поранення, несумісне з життям.

Без чоловіка і батька залишилися дружина і діти.

Устинівська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття родині з приводу тяжкої втрати. Хоробрий воїн Сорока Леонід Анатолійович залишиться в наших серцях назавжди. Життя людини є безцінним, а пам’ять про Героя – вічна!

Слава Україні! Героям Слава!