Прощання з Олексієм Нужним

Дата: 15.11.2023 17:39

Сьогодні Устинівщина прощалася зі своїм славним Героєм-земляком Олексієм Володимировичем Нужним, який загинув 25 серпня 2023 року під час виконання службових обов’язків у зоні ведення бойових дій на сході нашої країни, віддавши своє життя в боях за рідну Україну, її цілісність і незалежність, за честь і гідність свого народу.

Траурний кортеж з тілом загиблого устинівчани зустріли, стоячи на колінах та схиливши у пошані голови. На центральній площі селища було проведено церемонію прощання жителів громади із захисником.

Під звуки сумної мелодії труну з тілом Героя виносять військовослужбовці, щоб везти його на рідну інгульську землю, на вічний спочинок.

Олексій Володимирович народився 02 травня 1982 року в селі Ганно-Требинівці, закінчив Інгульську школу, потім професійно-технічне училище. Далі строкова служба і робота інструктором у виправній колонії.

24 листопада 2022 року Олексій був призваний на військову службу. Зі слів командування військової частини та побратимів ніс її гідно, ніколи не відмовлявся від виконання складних завдань, був прикладом для щойно призваних.

У загиблого захисника залишилися батько, дружина, діти.

Вмиваються сльозами смутку й жалоби небо і рідна земля, яка навіки приймає в обійми одного з найкращих своїх синів.

Вічна пам’ять і шана воїну Олексію Нужному!

Слава Україні! Героям Слава!