Прощання з Сергієм Степанцовим

Дата: 05.02.2024 18:39

Сьогодні, 05 лютого, в селі Докучаєве відбулося прощання з військовослужбовцем Степанцовим Сергієм Сергійовичем.

Траурний кортеж, з тілом померлого,  жителі села  зустріли «живим коридором» та провели його в останню земну дорогу.

Сергій Степанцов народився 29 січня 1974 року в місті Запоріжжі. У 1989 році Сергій закінчив Красненську восьмирічну школу № 23 Кримського району Краснодарського краю. Після закінчення школи вступив до СПТУ № 6 у м. Запоріжжі, де здобув спеціальність машиніста баштового крану. У 1992 р. був призваний на строкову службу. Під час проходження строкової служби був нагороджений нагрудним знаком «Гвардія».

Свою трудову діяльність розпочав у 1999 році на заводі «Дніпроспецсталь». Далі працював слюсарем та різноробочим на інших промислових підприємствах.

У 2010 році приїхав у село Докучаєве та пішов працювати у ПОСП АФ «Сагайдацька».

З 05 червня 2022 року мобілізований до лав Збройних Сил України спочатку до роти охорони, а потім був переведений до 69 бригади, де брав участь у захисті Батьківщини від агресора у Донецькій та Харківській областях.

Та, на жаль, 02 лютого 2024 року в результаті тривалої хвороби Сергій Сергійович помер .

Висловлюємо щирі співчуття родині Сергія Степанцова. Пам’ятаємо кожного захисника, який віддав своє життя у жорстокій війні. Нехай душа померлого військовослужбовця знайде вічний спокій.

Слава Україні! Героям Слава!