Устинівське відділення

Маршрутний лист пацієнта з туберкульозом

Устинівське відділення   ДУ  «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ    спільно з Центром Громадського  здоров’я України інформує про маршрут пацієнта з туберкульозом : від підозри до початку лікування.

15:00:31 19.03.2024

На території Устинівської територіальної громади продовжується просвітницька робота в межах інформаційної кампанії «Так! Ми можемо подолати туберкульоз»

14:57:20 19.03.2024

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні жителі!!! 05.03.2024-06.03.2024 року з 09:00 години ранку на території смт Устинівка (2-3 сотня) відбудеться щеплення проти сказу (коти, собаки) по бажанню власників можна ВРХ, ДРХ які випасаються без нагляду. Одна голова 13,26 грн.

10:18:18 05.03.2024

Сказ - це небезпечно!

Устинівське відділення   ДУ  «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ »   спільно з Міністерством охорони здоров’я України інформує,

11:33:43 27.02.2024

В Україні оновлено сайт «Я кидаю курити»

Устинівське відділення   ДУ  «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб спільно з Міністерством охорони здоров’я України інформує.

11:12:55 27.02.2024

Інфекції, що передаються статевим шляхом

Устинівське відділення  Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з Центром громадського здоров’я надає інформацію:

09:20:23 14.02.2024