Як отримати Витяг з Реєстру територіальної громади без візиту до ЦНАП

Трохи зворотнього звʼязку від задоволених громадян, в яких виникли складнощі при формуванні Витягу з реєстру територіальної громади в Дії та які скористались можливістю актуалізувати свої дані в Реєстрі в електронній формі без звернення до ЦНАПу.

08:44:01 29.02.2024

Цифровізація судової сфери: що відомо про оновлену концепцію е-Суду

Оновлення електронного суду дасть змогу громадянам подавати позови, отримувати документи та розглядати справи онлайн у зручний час. А суддям — не друкувати стоси паперів, проводити засідання у форматі відеоконференцій та економити час.

14:11:18 28.02.2024

Продовження реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2024 році

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 09.02.2024 № 136 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2022 р. № 204 та зупинення дії деяких положень постанови Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2023 р. № 1048” (далі - постанова), якою, зокрема врегульовано питання продовження реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2024 році.

09:52:30 26.02.2024