Центр надання адміністративних послуг

Подати заяву про субсидію в Дії можна буде втричі швидше: долучайтеся до бета-тесту вдосконаленої послуги

Незабаром на порталі Дія можна буде подати спрощену заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива. Це пришвидшить процес отримання послуги й зекономить час. Долучайтеся до тестування сервісу.

10:11:43 10.11.2023

Державні послуги у сфері ветеринарії — на Гіді

Якщо ви хочете розпочати ветеринарну практику або отримати ліцензію на виготовлення препаратів для тварин — переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокові інструкції про те, як отримати необхідну послугу у сфері ветеринарії замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

14:29:02 03.11.2023

В Україні запустили електронну систему рибного господарства, яка зробить галузь прозорою та підзвітною

В Україні запрацювала Єдина державна електронна система управління галуззю рибного господарства (еРиба). Вона дає старт масштабній цифровізації сфери, яка усуне корупцію та виведе рибне господарство з тіні. Зараз в е-системі доступний перший інструмент — декларування права на промислове рибальство. Незабаром послуга буде доступна й на порталі Дія.

08:13:59 23.10.2023