В Дії з’явиться можливість формування електронного відображення актового запису

8 вересня 2023 року Кабінет Міністрів постановою № 961 вніс зміни до Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Зокрема, запроваджується формування електронного відображення актового запису, що міститься в даному реєстрі, засобами Єдиного державного веб порталу електронних послуг (Дія):

09:28:33 19.10.2023

Перереєстрація авто скоро в Дії

Незабаром у застосунку Дія запрацює одна з найочікуваніших послуг для водіїв — перереєстрація авто онлайн. Сервіс повністю змінить підхід до купівлі-продажу авто. Долучайтеся до тестування, щоб першими скористатися зручною послугою.

16:17:23 16.10.2023

Доступне Протезування

Як часто ви чули про те, що на протезування краще їхати за кордон, бо в Україні не виготовляють якісні протези?

14:24:44 10.10.2023

Хто має право на оформлення житлової субсидії

Перед початком опалювального сезону нагадуємо, що людям, дохід яких не дозволяє самостійно платити за житлово-комунальні послуги, держава може надати допомогу у вигляді житлової субсидії.

09:55:54 10.10.2023

Підтвердити права на нерухоме майно онлайн зможуть жителі громад Кіровоградської області

Підтвердити права на нерухоме майно онлайн зможуть ще більше українців. Послуга Державної реєстрації прав на нерухоме майно на порталі Дія розширює географію: віднині вона доступна для жителів громад Кіровоградської області.

09:54:34 10.10.2023