Хто повинен оформити право власності на земельну ділянку до 1 січня 2025 року

Останнім часом, досить часто до Центру надання адміністративних послуг звертаються власники земельних ділянок з питанням реєстрації/перереєстрації земельних ділянок, побоюючись, що вони можуть втратити землю з 1 січня 2025 року.

09:32:44 14.02.2024

Нова послуга в Дії: знаходьте найближче укриття в кілька кліків

Відтепер у застосунку Дія можна в кілька кліків знайти найближче укриття, переглянути про нього інформацію та прокласти маршрут. Так українці зможуть швидко знаходити безпечне та зручне місце під час повітряних тривог.

15:12:48 09.02.2024

Цифровізація процесу усиновлення. Які послуги вже доступні в Дія

Міністерство цифрової трансформації працює над тим, щоб зробити процес усиновлення більш зручним та доступним. Їхня мета – цифровізувати процес, зробити його прозорішим та ефективнішим, спростити та прискорити етапи усиновлення.

09:04:41 08.02.2024

Дія.Підпис для юридичних осіб: Уряд підтримав постанову

Кабінет Міністрів уніс зміни до Положення про Єдиний державний вебпортал електронних послуг. Це надасть змогу розпочати роботу над сервісом, який дозволить віддалено отримувати Дія.Підпис юридичним особам. Раніше така послуга була доступна лише для фізичних осіб.

15:32:40 30.01.2024

Новий етап єВідновлення: відбудовуйте зруйнований будинок на своїй ділянці

Запускаємо наступний етап програми єВідновлення. Відтепер власники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії, отримати виплату та побудувати за ці кошти новий будинок на своїй ділянці.

15:26:28 30.01.2024

Державні послуги для тих, хто рятує життя, — на Гіді

Працівники ДСНС щодня рятують людські життя, кожна ліквідована пожежа чи надзвичайна ситуація — результат їхньої роботи. Щоб зробити життя працівників ДСНС комфортнішим, зробили добірку держсервісів у сфері безпеки життєдіяльності на Гіді державних послуг.

11:45:15 26.01.2024