«Діти дітям. З добром у серці»

Дата: 20.04.2024 12:27

На території Устинівської громади з 24 лютого по 24 березня 2024 року проходив добровільний збір іграшок з листами-побажаннями від дітей, які проживають на території Устинівської громади з метою передачі їх, як благодійної допомоги, до закладів цілодобового утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема постраждалих внаслідок військових дій, щорічна акція «Діти дітям. З добром у серці».

Зібрані іграшки передані до 2 закладів Кіровоградської області, 1 –  Миколаївської, 1 – Львівської, 1 – Закарпатської, 1 – Київської та 2 – Чернігівської областей.

Щиро вдячні всім учасникам, завдяки Вам діти найбільш вразливих верств населення отримали часточку любові, тепла та домашнього затишку!Фото без опису