СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

20 червня 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

16:23:42 20.06.2023

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи, 15.06.2023, 16.06.2023 та 19.06.2023 року  начальником служби у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, діловодами, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах та сім’ях опікунів на територіях смт Устинівки, с. Криничного, с. Докучаєве, с. Мар’янівки, с. Тирлової Балки, с. Новоігорівки та с. Седнівки.

11:22:32 20.06.2023

Відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

15 червня 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

13:48:33 15.06.2023

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи, 13.06 та 14.06.2023 року  провідним спеціалістом служби у справах дітей, провідним спеціалістом відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення, фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, діловодом, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях с. Седнівки та смт Устинівки.

17:04:51 14.06.2023

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи, 06.06 та 07.06.2023 року  провідним спеціалістом служби у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, діловодом, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях с.Сонцеве та смт Устинівки.

16:49:41 07.06.2023

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи, 29.05.2023 року  начальником служби у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, старостою, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на території смт Устинівки.

15:18:49 31.05.2023

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

30 травня 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

15:14:53 31.05.2023

Відвідали «Устинівський музей історії»

Службою у справах дітей Устинівської селищної ради організовано відвідування «Устинівського музею історії» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з числа внутрішньо переміщених осіб, зокрема постраждалих внаслідок війни.

11:21:08 13.05.2023

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 квітня 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

11:17:34 13.05.2023