СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 лютого 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

14:34:38 21.02.2023

Відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

15 лютого 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання вилучення малолітніх дітей з сім´ї матері внаслідок неналежного виконання батьківських обов’язків.

17:00:48 15.02.2023

Відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

14 лютого 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

13:59:14 14.02.2023

Відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

8 лютого 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Геннадія Сусідка відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання щодо влаштування малолітньої дитини, яку було вилучено у матері,  яка перебувала у нетверезому стані.

15:02:52 10.02.2023

Виїзні рейди служби у справах дітей

Відповідно до плану роботи з 06.02.2023 р. по 08.02.2023 р.  службою у справах дітей, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях: смт Устинівка, с. Інгульське, с. Седнівка, с. Степанівка, с. Новоігорівка, с. Лебедине, с. Криничуватка, с. Криничне, с. Докучаєве.

14:33:45 09.02.2023

Шановні жителі громади!

Якщо ви бачите жінку або чоловіка з маленькою дитиною у стані алкогольного сп’яніння  –  це привід звернутися в службу у справах дітей або в поліцію. Така ситуація вкрай небезпечна для життя та здоров´я дитини, тому про такі випадки потрібно повідомляти негайно!

17:16:44 30.01.2023

Відбулося засідання круглого столу

За ініціативи служби у справах дітей Устинівської селищної ради 23 січня 2023 року проведено засідання круглого столу на тему "Соціальний захист дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах".

13:49:13 24.01.2023

18 січня 2023 року  службою у справах дітей, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», разом з  провідним інспектором відділу забезпечення надзвичайних ситуацій  державної служби з надзвичайних ситуацій Кропивницького РУ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області здійснено перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на території смт Устинівка. Обстежено 4 сім´ї у яких виховується 10 дітей.

16:22:23 19.01.2023