СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Рейд служби у справах дітей

3 листопада 2021 року провідним спеціалістом сектору служби у справах дітей селищної ради І.Прідьмою спільно з старостою О.Шапошніковим, фахівцем із соціальної роботи  Центру надання соціальних послуг А.Усач, інспектором сектору ювенальної превенції Кропивницького районного управління  поліції В.Присяжнюком  з метою обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах проведено профілактичний рейд в селах Новоігорівка та  Мар’янівка.

08:41:45 04.11.2021

Засідання міждисциплінарної команди з патронату

29 жовтня 2021 року сектором служби у справах дітей Устинівської селищної ради організовано та проведено засідання міждисциплінарної команди з ведення випадку влаштування дітей  в сім’ю патронатного вихователя.

15:59:28 29.10.2021

Прийом громадян

28 жовтня 2021 року завідувачем сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради Л.Карпяк здійснено особистий прийом громадян з актуальних питань захисту прав дітей.

08:15:26 29.10.2021

Продовжуються перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

27 жовтня 2021 року працівниками сектору служби у справах дітей, відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг за участі  медичної  сестри КНП «Устинівський центр первинної медико- санітарної допомоги Устинівської селищної ради» на території смт Устинівка проведено обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку соціальних служб. Перевірено три сім’ї, в яких виховується  шестеро дітей.

08:14:49 28.10.2021

День усиновлення – свято милосердя та любові

30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, що прийняли в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

08:00:06 30.09.2021

Засідала комісія з питань захисту прав дитини

8 вересня 2021 року  під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. В засіданні взяли участь  керівники окремих структурних підрозділів селищної ради.

15:55:47 08.09.2021

Рейди-перевірки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах- тривають !

31 серпня 2021 року завідувачем сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради Л.Карпяк та завідувачем відділення соціальної роботи  Центру надання соціальних послуг А.Петренко, фахівцем із соціальної роботи С.Волик спільно  з інспектором сектору ювенальної превенції  Кропивницького районного управління поліції ГУНП в Кіровоградській області  В.Присяжнюком  здійснено виїзд на територію с.Березівка.

11:10:57 01.09.2021

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

18 серпня 2021 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко за участю керівників окремих структурних підрозділів ради провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

11:52:07 19.08.2021