СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Обстежено умови проживання дітей внутрішньо переміщених осіб

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, що грунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини, зокрема, сприяння створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, зважаючи на окремі випадки, які потребують невідкладного реагування в умовах запровадження воєнного стану, 16 серпня 2022 року працівники сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи  Центру надання соціальних послуг селищної ради побували в сім’ях, де виховуються діти внутрішньо переміщених осіб та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах в смт Устинівка. Всього обстежено 5 сімей, в яких проживає 11 дітей вказаних категорій.

17:20:52 16.08.2022

Літні розважальні заходи для дітей

«Я люблю Україну» - під таким гаслом 11 серпня 2022 року в смт Устинівка проведено розважальний захід для дітей, організований працівниками сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг селищної ради .

13:22:35 12.08.2022

Відвідування сімей опікунів, піклувальників

З метою здійснення контролю за умовами утримання та виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування 10 серпня 2022 року представниками сектору служби у справах дітей селищної ради відвідано 4 опікунські сім’ї, в яких проживають 7 дітей.

15:47:35 10.08.2022

Соціальними службами обстежено умови проживання дітей

9 серпня 2022 року працівниками сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг на території смт Устинівка проведено обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку соціальних служб. Перевірено 3 сім’ї, в яких виховується  12  дітей.

13:53:51 09.08.2022

Соціальними службами обстежено умови проживання дітей

05 серпня 2022 року відповідно до затвердженого графіка, працівниками сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг на території смт Устинівка проведено профілактичний рейд.

13:26:36 05.08.2022

У пошуках скарбів

Літо- це чудова пора, знайомство з новими друзями,  участь у цікавих заходах, гарний відпочинок, зміцнення здоров’я. Тому саме в цю пору для учнів шкільного віку започатковано обласну акцію «Літо-2022: вперед до Перемоги!».

08:57:50 04.07.2022

Відвідали дітей пільгових категорій

01 червня 2022 року селищний голова Ігор Пеньков, його заступники та старости відвідали родини, в яких проживають діти загиблих військовослужбовців, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими фізичними потребами та діти, які виховуються в прийомних сім’ях та сім’ї патронатного вихователя. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей кожному з них вручено пам’ятні подарунки.

18:56:01 01.06.2022

Дорогі діти!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

07:57:12 01.06.2022

Подорож до країни розваг

22 травня 2022 року в смт Устинівка на території парку працівниками сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг селищної ради організовано подорож до країни розваг.

08:51:31 23.05.2022