СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

За підсумками проведеного рейду «Урок»

У вересні 2022 року працівниками сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради та відділення поліції №1 Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області проведено рейд «Урок».  Під час проведеного рейду до відповідних служб надійшли  повідомлення щодо пропусків занять учнями без поважних причин.

14:39:32 03.10.2022

30 вересня – День усиновлення!

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей. Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків.

07:57:26 30.09.2022

Проведено рейд «Урок»

13 вересня 2022 року завідувачем сектору служби у справах дітей селищної ради спільно з працівником сектору поліцейської діяльності №1 (смт Устинівка) відділення поліції №1 (м.Долинська) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області проведено зустріч з адміністрацією Устинівського  ліцею Устинівської селищної ради, під час якої обговорено питання  залучення учнів до навчального процесу та усунення причин, через які  діти не охоплені навчанням.

16:38:04 13.09.2022

Проведено профілактичний рейд «Дитина в родині»

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи сектору служби у  справах дітей селищної ради, метою яких є здійснення контролю за умовами проживання, навчання  та виховання дітей, сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах, попередження випадків домашнього насильства та правопорушень серед неповнолітніх.

16:01:54 06.09.2022

Прийом громадян

30 серпня 2022 року завідувачем сектору служби у справах дітей селищної ради Л.Карпяк здійснено особистий прийом громадян з питань захисту прав дітей.

15:47:35 30.08.2022

Кожній дитині - сімейне виховання

В період воєнного стану в Україні сектором служби у справах дітей селищної ради забезпечується своєчасне виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування, взяття їх на первинний облік та вжиття заходів щодо їх соціально-правового захисту.

13:06:37 26.08.2022

Продовжуємо обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

З метою проведення моніторингу ситуації в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, надання їм соціальної підтримки та попередження загрози життю і здоров’ю дітей 23 серпня 2022 року працівники сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях смт Устинівка та с.Сонцеве.

14:16:10 23.08.2022

Кожна дитина має право бути захищеною

19 серпня 2022 року в рамках обласної акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» в центральному парку смт Устинівка проведено пізнавально-розважальний захід для дітей різних вікових груп, організований працівниками сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг селищної ради.

09:35:57 22.08.2022