СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Шановні жителі громади!

Якщо ви бачите жінку або чоловіка з маленькою дитиною у стані алкогольного сп’яніння  –  це привід звернутися в службу у справах дітей або в поліцію. Така ситуація вкрай небезпечна для життя та здоров´я дитини, тому про такі випадки потрібно повідомляти негайно!

17:16:44 30.01.2023

Відбулося засідання круглого столу

За ініціативи служби у справах дітей Устинівської селищної ради 23 січня 2023 року проведено засідання круглого столу на тему "Соціальний захист дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах".

13:49:13 24.01.2023

18 січня 2023 року  службою у справах дітей, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», разом з  провідним інспектором відділу забезпечення надзвичайних ситуацій  державної служби з надзвичайних ситуацій Кропивницького РУ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області здійснено перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на території смт Устинівка. Обстежено 4 сім´ї у яких виховується 10 дітей.

16:22:23 19.01.2023

Виїзний рейд служби у справах дітей

На виконання розпорядження Устинівського селищного голови від 29.12.2022 року № 193-р «Про проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці» службою у справах дітей у складі робочої групи 10 та 11 січня 2023 року було проведено чергові рейди на територіях: смт Устинівка, с. Степове, с. Степанівка, с. Олександрівка та с. Седнівка. Обстежено 13 сімей у яких виховується 30 дітей.

08:27:00 12.01.2023

Виїзний рейд сектору служби у справах дітей

Систематичне проведення координаційної роботи щодо своєчасного виявлення і обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та здійснення заходів соціального захисту прав та законних інтересів дітей з метою профілактики соціального сирітства та недопущення випадків вилучення дітей з сім’ї – основне завдання сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради.

15:32:35 31.10.2022

На контролі соціальних служб – умови проживання дітей

03 жовтня 2022 року працівниками сектору служби у справах дітей селищної ради та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, відповідно  до затвердженого графіку,  проведено профілактичний рейд «Дитина в родині» на території смт Устинівка.

14:43:03 04.10.2022