«Неформальні течії: причини виникнення та наслідки»

Дата: 15.03.2023 15:11

15 березня 2023 року начальником служби у справах дітей спільно з фахівцем з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг селищної ради та інспектором сектору ювенальної превенції Кропивницького районного управління поліції учням 5 – 9 класів філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради була проведена лекція на тему: «Неформальні течії: причини виникнення та наслідки».

Розглянуто питання  активності нового молодіжного руху, який набирає популярності в містах України – ПВК «Редан».

«Редан» – це новий напрямок молодіжної субкультури, яка виступає за свободу вибору індивідуального стилю та засуджує насильство з боку «офніків» (представники субкультури, які обожнюють культ грубої сили і вважають за краще будь-які питання вирішувати бійкою), скінхедів, «неросійських» (особи не слов’янської зовнішності) та інших подібних груп.

Члени цього руху, для самоідентифікації, використовують символіку павука, носять довге волосся та одягаються у вільний одяг.

Наголошено, що провокування масових бійок серед молоді та підлітків – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні.

Після лекції, проведені додаткові бесіди серед школярів про неприпустимість протиправної поведінки та профілактики булінгу в шкільному середовищі.