СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи, 09.05.2023 року начальником служби у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, старостою, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях смт Устинівки, с. Березівки та с. Сонцеве.

10:45:25 11.05.2023

Оголошуємо конкурс «Я – майбутнє України»

Розпорядженням селищного голови від 04 травня 2023 року № 59-р затверджено план заходів про проведення на території Устинівської селищної територіальної громади творчого конкурсу «Я – майбутнє України».

13:07:32 05.05.2023

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!

Знущання є серйозною проблемою, яка може мати негативні наслідки як для жертви, так і для кривдника. Важливо, щоб окремі особи та громади вживали заходів для запобігання та боротьби з булінгом.

10:06:24 04.05.2023

Начальником служби у справах дітей Устинівської селищної ради та завідуючою відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг 26.04.2023 року  взято участь в заході  «Патронат над дитиною: офіційне працевлаштування та шанс знайти своє покликання», який було організовано за ініціативи фахівців Устинівського відділу Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Серед запрошених також була патронатний вихователь Береза С.В., яка поділилася з присутніми  своїм досвідом в роботі зазначеної сфери.

15:24:51 26.04.2023

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи, 21.04.2023 та 25.04.2023 року  начальником служби у справах дітей, фахівцями з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, старостою, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях с. Брусівки та смт Устинівки, сімей опікунів/піклувальників на територіях: с. Седнівка, смт Устинівка.

14:49:01 25.04.2023

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

24 квітня 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

14:47:41 25.04.2023

«Діти дітям. З добром у серці»

За ініціативи селищного голови, розпорядженням від 20.02.2023 року № 23-р затверджено план заходів про проведення на території  Устинівської громади щорічної акції «Діти дітям. З добром у серці», відповідно до якого з 24 лютого по 24 березня 2023 року проходив добровільний збір іграшок з листами-побажаннями від дітей, які проживають на території Устинівської громади з метою передачі їх, як благодійної допомоги, до закладів цілодобового утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема постраждалих внаслідок військових дій.

12:37:53 14.04.2023

Відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

12 квітня 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

15:35:26 12.04.2023

Зустріч з представниками Міжнародної незалежної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів»

11 квітня 2023 року службою у справах дітей Устинівської селищної ради було організовано робочу зустріч з представниками Міжнародної незалежної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів». Серед запрошених також були завідуюча відділення та фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради, заступник директора з виховної роботи Устинівського ліцею.

11:00:00 12.04.2023

Проведено чергове засідання міждисциплінарної команди

11 квітня 2023 року начальником служби у справах дітей Устинівської селищної ради було проведено чергове засідання міждисциплінарної команди спеціалістів територіальної громади із виявлення та захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

10:59:18 12.04.2023