Дорогі діти Устинівської громади!

Дата: 01.06.2023 09:50

Сьогодні в усьому світі  відзначають Міжнародний День захисту дітей.

Це свято присвячене вам – маленьким, але вже таким важливим членам нашого суспільства. Ви є найбільшою надією нашого майбутнього, і ми маємо зробити все можливе, щоб забезпечити вам безпеку, здоров´я та добробут. Цей день – це нагадування про те, що ми маємо піклуватися про вас, допомагати вам, бути поруч у складні моменти та радіти разом з вами.Фото без опису

Одна з найбільших загроз для дітей – війна. Тому дорослі роблять  усе можливе,  щоб діти  не стикалися з її жахіттями, щоб  могли рости та розвиватися в безпечному середовищі, навчатися та реалізовувати свої мрії!

Любі діти! Ви – майбутнє нашої громади. Тож наполегливо навчайтесь, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Бажаю вам бути здоровими, завжди усміхненими та впевнено дивитись у майбутнє, адже саме від вас залежить, яким воно буде!

З повагою селищний голова                                   Ігор ПЕНЬКОВ