СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Проведено чергове засідання міждисциплінарної команди

25 вересня 2023 року начальником служби у справах дітей Устинівської селищної ради було проведено чергове засідання міждисциплінарної команди спеціалістів територіальної громади із виявлення та захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

16:07:53 25.09.2023

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 вересня 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

16:06:44 25.09.2023

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи, з 11.09.2023 по 22.09.2023 року начальником та головним спеціалістом служби у справах дітей, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, завідуючою відділенням соціальної роботи та фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, старостами відповідних старостинських округів, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях смт Устинівки, с. Інгульського, с. Березівки, с. Новоігорівки.

14:51:44 22.09.2023

ВІЗЬМИ ДИТИНУ У РОДИНУ!

З нагоди відзначення Дня усиновлення, з метою ознайомлення населення з формами сімейного виховання дітей, спеціалістами служби у справах дітей Устинівської селищної ради спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Кропивницького районного управління поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області було проведено акцію «Візьми дитину у родину!».

11:59:43 18.09.2023

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи, з 04.09.2023 по 08.09.2023 року  начальником та головним спеціалістом служби у справах дітей, завідуючою відділенням соціальної роботи та фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, старостами відповідних старостинських округів, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, сімей в яких виховуються діти під опікою та тимчасово влаштовані діти на територіях смт Устинівки, с. Інгульського, с. Березівки, с. Завтурового, с. Седнівки.

14:58:27 08.09.2023

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи, з 28.08.2023 по 01.09.2023 року начальником та головним спеціалістом служби у справах дітей, завідуючою відділенням соціальної роботи та фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, старостами відповідних старостинських округів, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, сімей в яких виховуються діти під опікою та тимчасово влаштовані діти на територіях смт Устинівки, с. Інгульського, с. Березівки, с. Сонцеве, c. Докучаєве, с. Березуватки, с. Криничуватки.

13:58:00 01.09.2023

Проведено чергове засідання міждисциплінарної команди

31 серпня 2023 року начальником служби у справах дітей Устинівської селищної ради було проведено чергове засідання міждисциплінарної команди спеціалістів територіальної громади із виявлення та захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

16:01:41 31.08.2023

Готуємо дітей до школи

Літо – щаслива, довгоочікувана пора канікул та цікавого відпочинку, але вже завтра 1 вересня, початок нового навчального року і мільйони українців підуть до школи з новими силами, здобувати нові знання.

11:08:48 31.08.2023

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи , з 21.08.2023 по 25.08.2023 року головним спеціалістом  служби у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці» здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях смт Устинівки, с. Ісаївки, с. Інгульського, та с. Новоігорівки .

15:08:06 25.08.2023