СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Рейди-перевірки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах- тривають !

31 серпня 2021 року завідувачем сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради Л.Карпяк та завідувачем відділення соціальної роботи  Центру надання соціальних послуг А.Петренко, фахівцем із соціальної роботи С.Волик спільно  з інспектором сектору ювенальної превенції  Кропивницького районного управління поліції ГУНП в Кіровоградській області  В.Присяжнюком  здійснено виїзд на територію с.Березівка.

11:10:57 01.09.2021

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

18 серпня 2021 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко за участю керівників окремих структурних підрозділів ради провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

11:52:07 19.08.2021

Підбито підсумки конкурсів дитячих малюнків та дитячих робіт з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України

Устинівською селищною радою з нагоди 30-річчя  Дня Незалежності України було оголошено конкурси дитячих малюнків  та дитячих робіт «Незалежна і єдина – моя рідна Україна».

16:11:56 17.08.2021

Проведено рейд «Діти вулиці» та відвідано сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах

На сьогоднішній день існує велика кількість сімей, в яких діти не отримують належного догляду та виховання, що породжує гостру проблему соціального сирітства. Тому, з метою виявлення на ранній стадії сімей, які не спроможні або не бажають виконувати батьківські обов’язки щодо належного утримання  та виховання  дітей, надання соціальних послуг сім’ям, попередження дитячої безпритульності  та бездоглядності на території Устинівської громади проводяться профілактичні рейди.

16:59:56 11.08.2021

Дорогі діти!

Запрошуємо вас на конкурсно- ігрову програму «Подорож до країни розваг»,  яка відбудеться  06 серпня 2021 року о 19.00 год. біля Устинівського будинку культури.

15:48:15 05.08.2021

Проведено черговий рейд «Діти вулиці»

З метою реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист,  всебічний розвиток та виховання в сімейному середовищі 03 серпня 2021 року працівниками сектору служби у справах дітей та  відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради  проведено черговий профілактичний рейд «Діти вулиці» у с. Брусівка.

11:47:43 04.08.2021

Увага, конкурс!

З нагоди відзначення 30-річчя Дня Незалежності України Устинівська селищна рада  оголошує  конкурси дитячих малюнків та дитячих робіт «Незалежна і єдина-моя рідна Україна».

13:26:39 30.07.2021

Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці»

27-28 липня 2021 року завідуючою  сектором служби у справах дітей Л.Карпяк, фахівцем соціальної роботи центру надання соціальних послуг С.Волик спільно з інспектором сектору ювенальної превенції  Кропивницького районного управління поліції ГУНП в Кіровоградській області  В.Присяжнюком  на території смт Устинівка, с.Степанівка проведено профілактичний рейд  “Діти вулиці”.

15:31:36 28.07.2021

Проведено засідання комісії

15 липня 2021 року заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Геннадій Сусідко провів засідання комісії з питань визначення напрямків та об’єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

16:25:51 15.07.2021