Чужих дітей не буває

Дата: 08.11.2021 13:37

5 листопада 2021 року  провідним спеціалістом  сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради  І.Прідьмою спільно з медичною сестрою КНП  «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  О. Борсюк здійснено візит у багатодітну родину, яка опинилася в складних життєвих обставинах. В даній сім’ї  виховується 3 малолітніх дітей.

З батьками проведено бесіду щодо  дотримання санітарно-гігієнічних  умов проживання  та здорового способу життя, недопущення випадків домашнього насильства, забезпечення дітей повноцінним харчуванням тощо.

Наголошено на особливостях щоденного догляду за новонародженою дитиною.

Працівниками сектору служби у справах дітей зібрано допомогу у вигляді  дитячого одягу та іграшок  і вручено родині під час проведення рейду.