Продовжуються перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 28.10.2021 08:14

27 жовтня 2021 року працівниками сектору служби у справах дітей, відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг за участі  медичної  сестри КНП «Устинівський центр первинної медико- санітарної допомоги Устинівської селищної ради» на території смт Устинівка проведено обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку соціальних служб. Перевірено три сім’ї, в яких виховується  шестеро дітей.

Перевірялися умови проживання дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм, забезпеченість продуктами харчування, сезонним одягом та взуттям, паливом на зимовий період та цільове використання державної соціальної допомоги.

Наголошено батькам на адміністративній та кримінальній відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.