Відібрано малолітніх дітей від матері

Дата: 24.11.2021 13:38

23 листопада 2021 року представниками сектору служби у справах дітей спільно з працівниками відділення поліції в одному із сіл Устинівської селищної територіальної громади відібрано від матері 2 малолітніх дітей 10-ти та 6-ти років. Діти знаходилися в будинку в антисанітарних умовах, без їжі та тепла, а також мали наявні ознаки простудних захворювань.

Мати постійно пиячить, веде аморальний спосіб життя, неодноразово залишала дітей без нагляду. У зв’язку з наявною загрозою життю та здоров’ю було прийнято рішення про вилучення дітей з небезпечного середовища та влаштування їх до КНП «Устинівська лікарня». Відносно матері готуються матеріали для подання позовної заяви до місцевого суду про позбавлення її батьківських прав. Також соціальними службами будуть вжиті заходи щодо подальшої долі дітей.