Якщо ви плануєте поїздку за кордон

Дата: 14.02.2023 13:39

До уваги прийомні сім´ї, дитячі будинки сімейного типу,

сім´ї опікунів, піклувальників

З метою недопущення порушення прав та інтересів дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, влаштованих до сімейних форм виховання (прийомні сім´ї, дитячі будинки сімейного типу, сім´ї опікунів, піклувальників), які у зв’язку із введенням на території України воєнного стану виїхали за межі України, служба у справах дітей Устинівської селищної ради наголошує про необхідність дотримання норм чинного законодавства щодо:

- відповідальності батьків-вихователів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників, за життя, здоров´я, фізичний і психічний розвиток вихованців, які перебувають з ними за межами України;

- необхідності батьків-вихователів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників після прибуття на місце тимчасового перебування за межами України протягом семи робочих днів звернутися до консульської установи України в країні перебування для постановки дитини на тимчасовий консульський облік;

- інформування відповідної дипломатичної установи, в країні перебування прийомної сім´ї, дитячого будинку сімейного типу, сім´ї опікунів, піклувальників про їх повернення в Україну.

- негайного звернення до дипломатичних представництв України в країні перебування, а також повідомлення служби у справах дітей за місцем функціонування сім´ї або службу у справах дітей обласної військової адміністрації у разі виникнення обставин, які, на думку, батьків-вихователів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників, можуть призвести до порушення прав дітей або за умови прийняття адміністративними або судовими органами держави тимчасового перебування дітей рішень або наявності інших обставин, що призводять до неможливості здійснення ними функцій законного представника.

Наголошуємо! Якщо ви плануєте поїздку за кордон – повідомлення  служби у справах дітей за місцем первинного обліку дитини є обов’язковим!

За більш детальною інформацією звертайтеся в службу у справах дітей Устинівської селищної ради (приміщенняселищної ради ІІ поверх, каб.26) або за телефоном «гарячої» лінії – 098 329 13 06Фото без опису