Виїзний рейд сектору служби у справах дітей

Дата: 31.10.2022 15:32

Систематичне проведення координаційної роботи щодо своєчасного виявлення і обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та здійснення заходів соціального захисту прав та законних інтересів дітей з метою профілактики соціального сирітства та недопущення випадків вилучення дітей з сім’ї – основне завдання сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради.

28 жовтня 2022 року, відповідно до плану роботи, працівниками сектору служби у справах дітей  та старостою Седнівського старостинського округу проведено черговий рейд  «Діти вулиці» в с.Седнівка.

Під час рейду обстежено 5 сімей, в яких виховується 23 дитини.

Батькам роз’яснено норми чинного законодавства щодо їх обов'язків з виховання та розвитку дитини, проінформовано стосовно недопущення випадків домашнього насильства, цільового використання державної соціальної допомоги на дітей, організації  дистанційного навчання  під час онлайн- занять, дотримання правил техніки безпеки під час користування пічним опаленням та електроприладами тощо.

Робота в даному напрямку триває.

Сектор служби у справах дітей селищної ради звертає увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.