Проведено рейд «Урок»

Дата: 13.09.2022 16:38

13 вересня 2022 року завідувачем сектору служби у справах дітей селищної ради спільно з працівником сектору поліцейської діяльності №1 (смт Устинівка) відділення поліції №1 (м.Долинська) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області проведено зустріч з адміністрацією Устинівського  ліцею Устинівської селищної ради, під час якої обговорено питання  залучення учнів до навчального процесу та усунення причин, через які  діти не охоплені навчанням.Фото без опису

Встановлено, що із загальної кількості учнів загальноосвітнього навчального закладу п’ятеро  з різних причин не приступили до навчання. За підсумками рейду працівниками сектору служби у справах дітей з батьками проведено роз’яснювальну роботу щодо обов’язковості здобуття дитиною повної загальної середньої освіти та адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Рекомендуємо батькам, незважаючи на складну ситуацію в країні, яка змінюється щодня, створити, по можливості, всі необхідні умови для здобуття дітьми освіти, адже навчання не можна відкладати на потім -  навчатися потрібно зараз, а за якою формою вибирати батькам.

Сподіваємось, що наступний навчальний рік буде повноцінним, мирним і переможним.