Безпечні канікули

Дата: 06.07.2023 16:00

В рамках акції «Літо – 2023: разом до Перемоги!» начальником служби у справах дітей Устинівської селищної ради спільно з провідним інспектором відділу забезпечення надзвичайних ситуацій Кропивницького районного управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області 06.07.2023 в парковій зоні смт Устинівки було проведено розважально-пізнавальний захід для дітей «Безпечні літні канікули».

Після роз’яснення правил безпечної поведінки на водоймах, в парковій зоні та на вулиці на дітей очікували цікаві ігри та конкурси з солодкими подарунками.

Після завершення заходу всі охочі завзято приміряли амуніцію рятівника та робили пам’ятні фото.

Літні канікули для дітейце можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах.

Але пам’ятаємо:

- гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього;

- небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, в таких місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості;

- під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева;

- слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих;

- під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки;

- не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим;

- під час відпочинку на узбережжі слід обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї;

- одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном;

- після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом.

Вдячні всім, хто долучився до заходу! Слідкуйте за оголошеннями, серія заходів «Безпечні канікули» триватиме до кінця літа.