Пенсійний фонд України інформує

Охорона праці ‒ правила, обов’язкові для кожного!

“З метою забезпечення конституційних прав громадян на належні, безпечні та здорові умови праці, спеціалісти (експерти з охорони праці) проводять роботу щодо забезпечення соціального захисту працівників, зокрема, підвищення уваги роботодавців до питань співчуття та розуміння проблем працівників та потерпілих на виробництві. Тільки спільна робота всіх установ, організацій, що опікуються відповідними питаннями, може привести до максимально ефективного результату в напрямку дотримання прав працівників на виробництві,” ‒ Світлана Кривенко, начальник управління контрольно-перевірочної роботи головного управління звертається до роботодавців та працівників з проханням неухильно дотримуватися правил охорони праці.

14:29:30 08.08.2023

Хто має право на отримання разової грошової виплати до Дня Незалежності України?

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2023 № 754 “Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань” затверджено, зокрема, Порядок здійснення у 2023 році разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”.

14:59:32 03.08.2023

У СЕРПНІ ЩОЧЕТВЕРГА НА ПРЯМОМУ ЗВ’ЯЗКУ ПЕНСІЙНА СЛУЖБА ОБЛАСТІ

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

13:40:16 31.07.2023

ПРАВИЛА СПЛАТИ “ПЕНСІЙНОГО ЗБОРУ” ПРИ КУПІВЛІ АВТОМОБІЛЯ

Сніжана Соловей, начальник фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області нагадує  майбутнім власникам автомобілів правила сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу легкових автомобілів.

15:24:51 27.07.2023

А ВИ ПОВІДОМИЛИ “ПЕНСІЙНИЙ” ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ З РОБОТИ ЧИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ?

Чому розмір пенсії не збільшується? Чому знайомим перераховують пенсії, а мені – ні? Це лише частина запитань, з якими звертаються відвідувачі до сервісних центрів Пенсійного фонду України в області. Питання пенсійних виплат, їх зростання не залишають байдужими нікого.

15:55:50 21.07.2023

Субсидію після підвищення тарифу на електроенергію перераховано автоматично

Станом на 01.07.2023 головне управління здійснило автоматичний перерахунок (без особистого звернення громадян) та перепризначення субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі на новий період із урахуванням підвищеного тарифу на електроенергію для споживачів із 1 червня 2023 року.

14:58:34 11.07.2023

Яка сума страхових виплат у разі нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання?

Щомісячні страхові виплати та інші витрати на відшкодування шкоди надаються у розмірах відповідно до статті 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (далі – Закон).

17:05:01 06.07.2023

Індексація “спецпенсій” на Кіровоградщині: коли? кому? скільки?

З 1 липня 2023 року головним управлінням проведено індексацію розмірів пенсій, призначених відповідно до Законів України “Про державну службу”, “Про службу в органах місцевого самоврядування “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про статус народного депутата України”.

09:54:08 04.07.2023