Пенсійний фонд України інформує

ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА НЕОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД ‒ КОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ?

Головне управління нагадує, що 15 квітня завершився опалювальний період отримання житлової субсидії. З 01 травня 2024 року для більшості отримувачів житлова субсидія на неопалювальний період буде призначена автоматично. Звертатись до органів Пенсійного фонду України не потрібно, якщо не змінились дані про майновий стан, склад домогосподарства та місце проживання. Та поряд з цим є певні категорії субсидіантів, яким варто звернутись за призначення житлової субсидії на неопалювальний період. Прийом документів розпочато.

09:21:17 07.05.2024

У травні щочетверга на прямому зв’язку пенсійна служба області

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” телефонної лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

11:28:44 29.04.2024

СТРАХУВАЛЬНИКИ ОБЛАСТІ СПЛАТИЛИ 1,8 МЛРД ГРН ЄСВ

За інформацією Державної податкової служби у Кіровоградській області, станом на 01 квітня 2024 року на обліку перебуває понад 31 тис. юридичних осіб та 39 тис. фізичних осіб – підприємців.

13:25:58 26.04.2024

У ФОКУСІ УВАГИ – БЕЗПЕКА ТА ГІГІЄНА ПРАЦІ

28 квітня – Всесвітній день охорони праці і цьогорічний девіз: “Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці”. Забезпечення безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату – це важливе завдання, яке потребує спільних зусиль, адже зміна погодних умов безпосередньо впливає на сферу праці, особливо на безпеку та здоров’я працівників.

13:01:39 11.04.2024

Онлайн-запис на прийом до Пенсійного фонду: 5 локацій на Кіровоградщині

Чи знали ви, що не обов’язково чекати на прийом у сервісному центрі, щоб потрапити до фахівця? У кожного є можливість в онлайн-форматі записатися на прийом – на певний час і в певну дату. Які сервісні центри Кіровоградщини пропонують дану послугу та як це зробити?

09:34:13 08.04.2024

НА КІРОВОГРАДЩИНІ 22 ТИСЯЧАМ ПРАЦЮЮЧИХ ПЕНСІОНЕРІВ ПЕРЕРАХУЮТЬ ПЕНСІЇ

З 1 квітня 2024 року без додаткового звернення особи буде проведено перерахунок пенсій, передбачений абзацом п’ятим частини четвертої статті 42 Закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

08:18:28 03.04.2024

У квітні щочетверга на прямому зв’язку пенсійна служба області

11:09:21 29.03.2024

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ: ПОДБАЙТЕ ПРО МАЙБУТНЄ ПРАЦІВНИКІВ – ЗРОБІТЬ ПЕРШИЙ КРОК ДО Е-ТРУДОВОЇ

Наразі триває п’ятирічний перехідний період, який завершиться у червні 2026 року, для формування електронних трудових книжок. З часу запровадження обліку трудової діяльності працівників у електронному вигляді страхувальниками області до Пенсійного фонду України подано скан-копії паперових трудових книжок та інших документів про страховий стаж щодо майже 61 тис. працівників. Тобто лише третина працівників регіону має актуалізовану електронну трудову.

08:39:59 26.03.2024