Відділ земельних відносин та агропромислового розвитку

Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення

01.11.2023 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Запропоновано придбати права оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності загальною площею 37,8149 га, цільове призначення ділянок – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16:06:58 27.09.2023

Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення

02.10.2023 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Запропоновано придбати право оренди на 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 9,1672 га, цільове призначення ділянки - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14:47:47 29.08.2023

Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки водного фонду

29.08.2023 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки водного фонду в комплексі з розташованим на ній водним об`єктом для рибогосподарських потреб площею 20,0000 га, кадастровий номер 3525884700:02:000:7518, яка розташована на території  Устинівської селищної ради (колишньої Жовтневої сільської ради) Кропивницького району Кіровоградської області.

10:51:01 28.07.2023

ІНФОРМАЦІЯ про заходи безпеки під час проведення польових робіт

У зв'язку з виявленням на території сільськогосподарських угідь області рештків збитих ракет, а також ударних дронів, звертаємося до всіх аграріїв з настійливим застереженням бути особливо уважними під час роботи на жнивах.

10:01:17 27.07.2023

28.08.2023 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Запропоновано придбати права оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності загальною площею 14,7894 га, цільове призначення ділянок – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15:42:10 25.07.2023

14.08.2023 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки, що розташована за адресою: вулиця Гагаріна смт Устинівка Кропивницького району Кіровоградської області.

13:04:46 13.07.2023

10.08.2023 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Запропоновано придбати права оренди на 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 19,9324 га, цільове призначення ділянки – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15:11:18 12.07.2023

04.07.2023 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Запропоновано придбати права оренди на 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної  власності площею 19,9324 га, цільове призначення ділянки – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16:00:44 01.06.2023

14.06.2023 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Запропоновано придбати права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності загальною площею 66,9716 га, цільове призначення ділянок – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

13:19:07 15.05.2023