Відділ земельних відносин та агропромислового розвитку

Про забезпечення реалізації проектів програми LIFE

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України інформує, що 24.06. 2022 між Україною та Європейським Союзом було підписано Угоду про приєднання України до європейської природоохоронної програми LIFE.

09:22:40 06.09.2022

До відома агровиробників громади!

Повідомляємо, що 12 серпня 2022 року Міністерство аграрної політики та продовольства України відкрило для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр або ДАР (dar.gov.ua).

15:58:06 30.08.2022

До відома орендарів та власників землі

Постановою КМУ від 24 червня 2022 року №739 "Деякі питання надання грантів для переробних підприємств" затверджено Порядок надання грантів на створення та розвиток переробних підприємств" та Постановою КМУ від 21 червня №738 "Деякі питання надання грантів бізнесу" затверджено Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та Порядок надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.

13:44:42 23.08.2022

До уваги аграріїв! Запрацювала онлайн платформа ДАР

12 серпня 2022 року, Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв.

09:46:45 18.08.2022

До відома сільськогосподарських товаровиробників та жителів громади !

Доводимо до Вашого відома, що погодні умови в цьому році сприятливі для розвитку бур’янів, в тому числі і амброзії полинолистої. Зараз рослини амброзії знаходяться на початку стадії бутонізації. Розпочинає цвісти амброзія полинолиста в нашій зоні в кінці липня. Період масового цвітіння припадає на серпень-вересень. Тому всі зусилля повинні бути направлені на знищення амброзії саме зараз – до цвітіння, щоб не допустити утворення пилку та масової його концентрації у повітрі, плодоношення та засмічення  ґрунту.

14:39:02 28.07.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ

Доводимо до відома всіх жителів громади, що Устинівською селищною радою утворений штаб з підготовки та організації проведення жнивної кампанії 2022 року на території Устинівської селищної територіальної громади.  Прохання до всіх хто помітив пожежу, не зволікаючи телефонувати на гарячу лінію штабу за номером телефону 0983291306 для оперативного реагування щодо захисту врожаю від пожежі

17:55:03 28.06.2022

До відома пасічників

Доводимо до відома пасічників Новоігорівського старостинського округу, що згідно повідомлення ПСП «Димитрово» буде проводитися обробіток посівів озимої пшениці на території сіл Новоігорівка, Марянівка, Тирлова Балка, Третє з 03.06.2022р по 10.06.2022року (наземним методом) препаратами інсектицидно-фунгіцидної дії. Інсектицид – Енжіо 247 SC (діюча речовина – тіометоксам, лямбда-циголотрин). Фунгіцид – Фалькон К.Е. (діюча речовина – тебуконазол, триадименол).  Час проведення обробітку: вранці з 04 до 10 години та ввечері з 19 до 22 години

09:27:23 31.05.2022

До відома пасічників

Доводимо до відома пасічників Устинівської селищної територіальної громади , що згідно повідомлення Трофимовича С.П. буде проводитися обробіток сільськогосподарських посівів соняшника та самих земельних ділянок під посів гербіцидами Євро-лайтинг (діюча речовина ізамокс та імазіпір) та промекс (діюча речовина – прометрин).

13:36:49 17.05.2022

До відома пасічників

Доводимо до відома пасічників Устинівської селищної територіальної громади, що СФГ «Роксолана» буде проводити обробіток  посівів озимого ріпаку  інсектицидом «Моспілан».

11:19:10 05.05.2022