До відома пасічників

Дата: 02.05.2023 15:30

Відділ земельних відносин та агропромислового розвитку повідомляє

Доводимо до відома пасічників, що згідно повідомлення  ПП «Агротранссервіс» буде проводитися обробіток посівів озимого ріпаку на території смт Устинівка, с. Лебедине, з 03.05.2023 р. по 07.05.2023 р. (наземним методом) препаратами інсектицидно - фунгіцидної дії.    Інсектицид – Полкар (діюча речовина – ацетамінприд). Фунгіцид – Кустодія (діюча речовина – азоксистробін).  Час проведення обробітку: з  20 години вечора до 06 години ранку.

Доводимо до відома пасічників, що згідно повідомлення  СФГ «Роксолана» буде проводитися обробіток посівів озимої пшениці та озимого ріпаку на території смт Устинівка, с. Докучаєве, с. Сонцеве, с. Березівка з 03.05.2023 р. по 10.05.2023 р. (наземним методом) препаратами інсектицидно-гербіцидної дії та мікродобрива. Інсектицид – Енджіо (діюча речовина – тіаметоксам та лямбда-цигалотрин). Гербіцид – Дербі (діюча речовина – флуметсулам та флорасулам). Мікродобрива – Розалік (діюча речовина – бор, молібден, оксид сірки)  Час проведення обробітку: з  10 години ранку до 19 години вечора.

Доводимо до відома пасічників, що згідно повідомлення ФОП Будяка Андрія Івановича буде проводитися обробіток посівів озимого ріпаку на території смт Устинівка, з 03.05.2023 р. по 04.05.2023 р. (наземним методом) препаратами інсектицидно - фунгіцидної дії. Інсектицид – Містрікс (діюча речовина – імідаклопрід). Фунгіцид – Кантрі (діюча речовина – тибуконазол).  Час проведення обробітку: з  10 години ранку до 18 години вечора.

Доводимо до відома пасічників, що згідно повідомлення ФГ «Агросервіс» буде проводитися обробіток посівів озимого ріпаку на території смт Устинівка, с. Лебедине, з 03.05.2023 р. по 07.05.2023 р. (наземним методом) препаратами інсектицидно - фунгіцидної дії.    Інсектицид – Полкар (діюча речовина – ацетамінприд). Фунгіцид – Кустодія (діюча речовина – азоксистробін).  Час проведення обробітку: з  20 години вечора до 06 години ранку.