Відділ земельних відносин та агропромислового розвитку

Вимоги законодавства щодо насіння для сівби

Згідно статті 17 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» заборонено використання для сівби насіння, що не має відповідного сертифіката (документа про якість).

15:20:54 14.12.2021

На порталі Дія.Бізнес тепер можна дізнатися все про земельну реформу

На національному порталі з розвитку підприємництва Дія.Бізнес доступний  новий розділ —  «Земельна реформа». Тепер підприємці отримуватимуть всю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи  в сфері земельних відносин.

15:27:39 08.12.2021

Аграрії отримали великі можливості для фінансування від Держави

Кредитування для малих аграріїв має бути простішим, доступнішим, відчутнішим. Уряд цьогоріч зробив для цього цілу низку кроків, але комплексно цю проблему має вирішити Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, що дозволить профінансувати аграріїв на суму 24 млрд грн.

09:34:44 30.11.2021

Інформація щодо проведення аукціонів

Відділом земельних відносин та агропромислового розвитку підготовлено пакет документів на  12 земельних ділянок  загальною площею 548,6362 га для включення до переліку земельних ділянок комунальної власності Устинівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області призначених для продажу права їх оренди на земельних торгах.

17:12:06 11.11.2021

"Раціональне використання та належна охорона водних ресурсів - важливі чинники сьогодення"

У кож­ного з нас, у певній мірі, з'являється власне ставлення до води: тому потрібно полити розсаду овочів, тому полити весняну красу - квіти, а дехто просто планує провести свою відпустку поближче до води, щоб мати змогу порибалити, покупатися і таке інше. Без чого життя не має тієї краси і свого шарму? Без цілющої вологи, як відомо, людина, та й усе живе на землі, не зможе жити. Вода входить до складу всіх організмів біосфери, у тому числі і до складу тіла людини. У ньому вона виконує роль структурного компонента, розчинника і переносника поживних речовин, учасника біохімічних процесів, регулятора теплообміну з навколишнім середовищем. Від забезпеченості водою зале­жить життєдіяльність усіх живих організмів. Вода регулює клімат планети забезпечує господарську та промислову діяльність людей.

08:03:42 25.10.2021

ЗМІНА ВІДОМОСТЕЙ ПРО ОРЕНДОДАВЦЯ В ДРРП У ЗВ'ЯЗКУ З ПЕРЕХОДОМ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ: РОЗ'ЯСНЕННЯ

В разі переходу права власності на земельну ділянку, що перебуває в оренді, виникає питання щодо необхідності зміни відомостей про орендодавця у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (ДРРП). Відповідно до пункту 31 Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 26.10.2011 № 1141 (у редакції від 06.06.2018 № 484), до ДРРП вносяться відомості про інше речове право, похідне від права власності, а саме:

17:11:21 19.10.2021

САМОВІЛЬНЕ ЗАХОПЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Якщо Ви зіштовхнулися із самовільним захопленням належної Вам на праві приватної власності земельної ділянки іншою особою, тоді Вам корисно буде ознайомитись з викладеною нижче інформацією.

14:55:07 08.09.2021

Електронні земельні торги розпочато

06.07.2021 року набув чинності Закон України 1444-IX (відомий законопроект №2195) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони».

15:10:10 28.07.2021