Година-реквієм "Обпалені Афганом"

Дата: 16.02.2021 15:46

Устинівська центральна бібліотека спільно з Будинком культури провели онлайн годину-реквієм "Обпалені Афганом". Бібліограф Тетяна Пінчук та директор будинку культури Наталія Свищ розповіли про трагедію афганської війни, бібліотекар відділу абонементу Олена Ткач познайомила з книжковою виставкою з даної тематики. Методист вокального жанру Діордієва Альона дарує пісню "Мальви".

Найстрашніше і найбезглуздіше у світі - це війна. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім'ях, до яких прилетіла звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка. Жахлива трагедія, гинуло покоління, народжене у 60-х. Ніколи не повернути тих, хто навіки залишився на війни, для кого вона ніколи не закінчиться. Не одним сивим пасмом закосичена ця дата - 15 лютого, день, коли нарешті в далекому 1989 році закінчилася для народів колишнього СРСР десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані. Посивіли до строку юні наречені і молоді дружини, чекання вибілило скроні батьків і коси матерів. І, здається, навіки пил і пісок осіли в молодих чубах воїнів-інтернаціоналістів.

Посилання на відео: https://youtu.be/Uf96Y2xEQfg