Організація харчування дітей у закладах освіти – головне завдання громади

Дата: 11.03.2021 11:25

У  січні 2021року розпочав свою роботу відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради.

Початок нового бюджетного року, передача закладів освіти від правонаступника Устинівської районної ради,   становлення та налагодження роботи  новоутвореного органу управління освітою  ознаменувалися вирішенням  непростих завдань, пов’язаних із забезпеченням закладів освіти продуктами харчування.

У зв’язку з законодавчими вимогами та затяжним процесом проведення тендерних процедур, на деякий час, унеможливлено  за рахунок коштів  місцевого бюджету  харчування учнів загальноосвітніх  та дошкільних  закладів освіти.

У відповідності  до  Закону України «Про публічні закупівлі», з використанням  торговельного майданчика для державних закупівель  PROZORO,   09 березня 2021 року завершено проведення  відкритих торгів на закупівлю продуктів харчування для  вихованців  закладів  загальної середньої освіти та дошкільної освіти.

Та є у нас люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Ми щиро вдячні за допомогу в організації  харчування  дітей: Петренку В. А., Петренко Є. І. - ПСП "Україна", Євстратенку В. В. - ФГ "Незалежність", Абарі Г. А. - ФГ "Абара Г.А.", Дромашко О. А.,  Рейфшнейдеру Є.О., Ковалю М.М., Календюку  С.П., Ковальову  О.Я., Косаревичу В.П., Поперечній Ю.М., Михайлевичу О.М., Абрамову Г.А., Шпаюк С.В., Щербині І.Л., Полінкашу В.І., Сахарчуку  Ю.С., Дробушу  А.Н., Скалковичу  О.М., Голинському В.І., Горбенку С.І., Гамуляку  М.С., Ковалевичу М.М., Гриджуку В.М., Остапенку М.М., Строїчу В.В, Ватаманюку Д. Д., Пугачу Г. Г., Ярошенку С. В., Бондарчук Т. В., Ставничій  В. Г.

Шановні сільгоспвиробники та підприємці, Ваша підтримка та допомога - свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння  важливості виховання підростаючого покоління.

Нехай  Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких гараздів,  процвітання та щедрих врожаїв, нехай Бог пошле  Вам міцного здоров’я, радості і щастя!