ОБЕРЕЖНО ТОНКИЙ ЛІД!

Дата: 16.03.2021 10:34

З приходом весняного потепління крига на водоймах стає слабкою, що в свою чергу несе небезпеку і підвищує ймовірність виникнення нещасних випадків. Незважаючи на існуючу потенційну небезпеку, рибалки-любителі продовжують облаштовуватись на річках та ставках, а дорослі та діти здійснювати прогулянки по льоду.

Найбільш небезпечним періодом є період весняного танення та руйнування льодоставу.

До груп підвищеного ризику в першу чергу відносяться любителі-рибалки та діти.

Устинівська селищна рада  звертає увагу громадян на необхідність дотримання елементарних правил безпеки на льоду.

У жодному разі не виходьте на тонкий лід! Перш ніж ступити на нього, переконайтесь, що він міцний. Категорично забороняється робити це ударами ніг! Місця, де лід не міцний, видно здалеку – ці ділянки темніші. Зазвичай, тоншим лід буває поблизу берегів, кущів і в місцях, де б’ють джерела. Міцність льоду значно послаблюється течією. Під час руху по замерзлій водоймі варто обходити небезпечні місця та ділянки, вкриті товстим шаром снігу. Якщо ви опинились на кризі, що недостатньо міцна, припиніть рух і повертайтесь своїми слідами, не відриваючи ніг від поверхні льоду.

Шановні дорослі!  Слідкуйте за тим, щоб ваші діти ні в якому разі самі не гралися біля річок або ставків.

Бережіть своє життя та життя своїх близьких, не нехтуйте застереженнями!  Будьте пильними!