Друге пленарне засідання шостої сесії восьмого скликання селищної ради

Дата: 06.04.2021 10:56

Після перерви, оголошеної 26 березня, сесія селищної ради за участі 17 депутатів продовжила роботу 1 квітня.

Понад 300 питань порядку денного стосувались саме земельних питань. Селищною радою прийнято понад 200 позитивних рішень для громадян, яким надано земельні діляни для ведення ОСГ та присадибні ділянки у власність

Відмовлено по питаннях щодо виділення землі до 2 гектарів для ведення ОСГ, що подані до Устинівської селищної ради у січні-лютому нинішнього року, оскільки вільних ділянок на території немає.

На сесії розглянули пропозиції ТОВ «Агрокомплекс» і ТОВ «Нива» щодо підняття орендної плати до 24 % та ухвалили рішення укласти із названими товариствами додаткові угоди до діючих договорів оренди землі з встановленням орендної плати у розмірі 12%, що є максимальною ставкою згідно з Податковим кодексом.

Згідно ініціативи депутата Геннадія Бондаря, селищна рада прийняла рішення про проведення інвентаризації землі на території Устинівської селищної ради та про резервування земель для створення громадських пасовищ.

Відповідно до Регламенту Устинівської селищної ради, рішення ради доводяться до відома громадян не пізніш як у десятиденний строк після їх прийняття шляхом оприлюднення на сайті селищної ради.