Привітали з ювілеєм

Дата: 06.04.2021 11:21

05 квітня 2021 року свій 90-річний ювілей відзначила  мешканка села Березівка Волкова Ганна Григорівна. У цей день її щиро вітали рідні та близькі люди, а також староста Федунець Т.М., яка  подякувала іменинниці за невтомну працю та побажала міцного здоров’я, довголіття,  мирного неба, щоб близькі люди радували своєю турботою та увагою і, звичайно, дожити до ста літ і, навіть, далі.  Ганна Григорівна щиро дякувала за поздоровлення, радо ділилася спогадами та секретом довголіття, зазначивши, що весь вік сумлінно працювала і робила людям лише добро. Саме завдяки цьому Господь і подарував їй щастя дожити до такого поважного віку, виростити дочку Раїсу та діждатись онуків та правнуків. Тож вітаємо  з ювілеєм мудрості та гордості  за пройдену нелегку життєву дорогу, бажаємо щоб поряд завжди була дружна сім’я, щира радість і міцна любов дорогих і близьких людей.