Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради

Дата: 13.04.2021 08:39

Оголошення опубліковано

13.04.2021 року

рішенням конкурсної комісії

від  08.04.2021 року

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади директора Устинівського закладу дошкільної освіти  Устинівської селищної ради

Найменування і місцезнаходження закладу :

Устинівський заклад дошкільної освіти Устинівської селищної ради (далі заклад дошкільної освіти) є  закладом, основним видом діяльності якого є освітня діяльність, що провадиться на рівні дошкільної освіти. Заклад дошкільної освіти є юридичною особою, має відокремлений кошторис, печатку, штамп встановленого зразка. Має право відкривати реєстраційний, спеціальний реєстраційний та інші рахунки в органах Державного казначейства України.

Заклад дошкільної освіти забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

Юридичне та фактичне місцезнаходження Устинівського закладу дошкільної освіти  Устинівської селищної ради: 28600, Україна, Кіровоградська область, смт Устинівка, вул. Мазуренка,15.

Найменування посади та умови оплати праці:

найменування посади: директор Устинівського закладу дошкільної освіти  Устинівської селищної ради.

Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки директору закладу освіти встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги:

1) громадянство України;

2) вільне володіння державною мовою;

3) вища освіта ступеня не нижче ступеня магістр (спеціаліст);

4) стаж педагогічної роботи у сфері дошкільної освіти не менш як три роки, а також організаторські здібності;

5) стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Пріоритетним є володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобам.

Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів:

1)  копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

2)  письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

3) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5)копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

6) довідку МВС про відсутність судимості

7)мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Подання документів для участі в конкурсному відборі здійснюється з 13.04.2021року по 07.05.2021року включно. Документи подаються до відділу організаційно-правового забезпечення та персоналу Устинівської селищної ради за адресою: смт Устинівка, вул. Ювілейна, 2, каб.29.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

конкурс проводитиметься відповідно до Положення «Про порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу дошкільної освіти», затвердженого рішенням першого пленарного засідання шостої сесії восьмого скликання Устинівської селищної ради від 26.03.2021 року №206  14 травня  2021 року в сесійній залі приміщення Устинівської селищної ради, смт Устинівка, вул. Ювілейна, 4.  Початок конкурсу о 09 год. 00 хв.

Кандидати, допущені до конкурсу проходять конкурсний відбір за такими етапами: письмова перевірка на знання Конституції України, Законів України «Про  освіту», «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері дошкільної  освіти, трудового законодавства; перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного  завдання; публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу дошкільної  освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

ПІБ, номер телефону особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс:

Присяжнюк Антоніна, телефон 097-914-73-58,  електронна адреса lotos2710@gmail.com.