Робоча зустріч бюро правової допомоги із представниками ЦНАП

Дата: 14.04.2021 15:19

14 квітня 2021 року відділом «Устинівське бюро правової допомоги» було проведено робочу зустріч для налагодження співпраці щодо спільного вирішення проблемних питань громадян, які звертатимуться до ЦНАП та відділу Устинівське БПД. Під час зустрічі представником центру було доведено до відома інформацію про роботу відділу «Устинівське бюро правової допомоги» з надання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснено порядок звернення та перелік суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

По завершенню зустрічі  сторони дійшли згоди про розміщення друкованого матеріалу БВПД у приміщенні ЦНАПу Устинівської селищної ради та передано інформаційні матеріали для ознайомлення відвідувачів.