Перевірка торгівельних закладів щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів

Дата: 22.04.2021 13:37

На виконання рішення комісії з ТЕБ та НС від 21.04.2021 року №6, в зв’язку з продовженням Урядом режиму надзвичайної ситуації в країні до 30.06.2021 року та збільшенням фактів виявленя захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, робочою групою в складі працівників селищної ради, представників правоохоронних та контролюючих органів, було здійснено чергову перевірку торгівельних закладів в смт Устинівка щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів. Фактів порушень режиму дотримання обмежувальних заходів робочою групою не виявлено. Продавців та власників торгівельних обєктів було черговий раз попереджено про кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення санітарно-протиепідемічних правил і норм під час карантину.

Практику рейдів буде продовжено щоденно, до кінця карантину.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису